امروز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱  /  Thu 07 July 2022
نمایندگی شیراز-نمایندگی شیراز
نمایندگی شیراز
نمایندگی گچساران-نمایندگی گچساران
نمایندگی گچساران
نمایندگی بوشهر-نمایندگی بوشهر
نمایندگی بوشهر
نمایندگی یاسوج-نمایندگی یاسوج
نمایندگی یاسوج
نمایندگی مرودشت-نمایندگی مرودشت
نمایندگی مرودشت
بین هزاران دیروز و میلیون ها فردا فقط یک امروز وجود دارد...امروز را از دست نده...
 

پیوندها


ورود به مدیریت


خدمات

اوقات شرعی

آمار سایت

احادیث

اطلاعیه صندوق شهید تندگویان

اطلاعیه صندوق شهید تندگویان

به اطلاع کلیه بازنشستگان محترم عضو صندوق قرض الحسنه شهید تندگویان می رساند طبق مصوبه سال ۹۷ ، سقف وام این صندوق معادل سه برابر موجودی هر فرد ، حداکثر به میزان ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان و با کارمزد ۱% افزایش یافته است.جهت کسب اطلاع بیشتر به ادامه خبر مراجعه فرمائید.به اطلاع کلیه بازنشستگان محترم عضو صندوق قرض الحسنه شهید تندگویان می رساند طبق مصوبه سال 97 ، سقف وام این صندوق معادل سه برابر موجودی هر فرد ، حداکثر به میزان 50،000،000 تومان و با کارمزد 1% افزایش یافته است. حداقل مبلغ عضویت 300،000 تومان و حداکثرآن 600،000 تومان می باشد .حداقل تعداد اقساط 18 ماه و حداکثر آن نیز 40 ماهه می باشد. ضمناً هر بازنشسته ای که جدیداً عضو صندوق تندگویان می شود ، پس از پرداخت حداقل پنج ماه عضویت ، می تواند در ماه ششم ، 6،000،000 تومان  وام با کارمزد 1% دریافت نماید.

نکته 1 : جهت اخذ وام داشتن حداقل پنج ماه سابقه عضویت در صندوق الزامی است.

نکته 2 : امکان تسویه وام و پرداخت وام جدید به هیچ عنوان در یک ماه امکان پذیر نمی باشد و پرداخت وام جدید نیز صرفاً در صورت نداشتن بدهی و با ارائه درخواست ، یک ماه پس از تسویه وام به فرد پرداخت می گردد.

نکته 3 : از مرداد ماه 97 ، حق عضویت های 200،000 تومانی به طور اتوماتیک به 300،000 تومان تغییر خواهد یافتکد خبر : ۱۸۰          نوشته شده در ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ساعت ۰۸:۴۷:۵۹          چاپ خبر

اخبار نمایندگی شیراز


اخبار نمایندگی گچساران


اخبار نمایندگی بوشهر


اخبار نمایندگی یاسوج


اخبار نمایندگی مرودشت


پیوندها

آخرین اخبار